Houston Calling je každoměsíční akcí organizovanou studenty oboru Inovativního podnikání. Jde o komunitní akci, kde studenti Inovativního podnikání představují své podnikatelské projekty, aby ukázali, na čem pracují a získali cennou zpětnou vazbu od kolegů, koučů, pedagogů i zkušených podnikatelů, kteří se akce účastní jako hosté a diváci. 

V letošním akademickém roce tato akce proběhla poprvé 25. října, kdy studenti druhého ročníku informovali o posunech v projektech, popřípadě prezentovali nové projekty. Také bylo představeno množství nových podnikatelských nápadů našich prváků (tučňáků), na jejichž posuny v projektech se těšíme a držíme jim palce.  

S nárůstem počtu účastníků přišla změna prostoru konání akce. Edulab, tradiční místo konání, bylo vyměněno za UniSpace, který nabízí vhodnější prostředí pro naši rozšiřující se komunitu.  

Další setkání na obzoru 

Další Houston Calling je plánován na 29. listopadu v UniSpace a začíná v 15:00. Ačkoliv jsou prezentace vyhrazeny pro studenty Inovativního podnikání, akce je otevřená pro všechny, kteří mají zájem se dozvědět více o Inovativním podnikání, nás studentech tohoto programu a našich podnikatelských projektech. Jste vřele zváni připojit se k nám a stát se součástí tohoto inspirujícího komunitního prostředí.