Rádi bychom Vás pozvali v pořadí již na náš druhý Houston Calling, který proběhne  26.1 od 13:00 v Edulabu. Tuto akci pořádají studenti Inovativního podnikání na pravidelné bázi, má především za cíl propojit komunitu podnikatelů se studenty, ale i širokou veřejností, nasbírat nové kontakty, seznámit se zajímavými lidmi, vyzkoušet si networking nebo si osvojit základy pitchovaní.

Při první akci se studenti především seznámili s podnikateli, nasbírali nové kontakty a společně si užili příjemné odpoledne. Význam druhého Houston Callingu je ovšem trochu odlišný, je především zaměřený na budoucí uchazeče, proto se koná přímo po ukončení Dni otevřených dveří naší fakulty.

A co se tedy vlastně bude dít? 

  • nejprve představíme náš studijní obor Inovativní podnikání, v čem je odlišný a jak studium vlastně probíhá
  • poté se můžete těšit na jednotlivé prezentace našich týmů ITA a We Flow, ve kterých představíme naše projekty, ukážeme na čem momentálně pracujeme a naše plány do budoucna
  • nemůže chybět ani networking, kde se společně seznámíme a nasdílíme své zkušenosti
  • především pro uchazeče bude možnost se zeptat na veškeré informace ohledně našeho studia, ukázka našich prostor, které při studiu využíváme a mnoho dalšího.

Minulá akce se velmi vydařila a my pevně věříme, že i ve stejném přátelském a inspirativním duchu se ponese ta nadcházející. Doufáme, že dorazíte a přijde se přesvědčit, že i studium na vysoké škole může být zábava.