Projektová platforma „SPOLEK“ se pokouší o rozvoj kulturního a společenského života v Karviné a okolí. V říjnu jsme uspořádali akci „Tour the Pub“, která měla ambici stát se putováním po místních hospodách. Nakonec se ale proměnila v příjemné posezení studentů v jedné vybrané hospodě, kde jsme si společně užili večer plný přátelských rozhovorů a dobré nálady. I když to bylo skromnější, než jsme původně plánovali, děkujeme všem, kteří se zúčastnil a přispěli k dobré atmosféře.
Nyní se s nadšením vrháme do příprav následující akce „Punčovací roadshow“, která bude oslavou předvánočního času a svátečního veselí. Máme v plánu zahřát zimní večery horkým punčem a přátelským slovem na několika vybraných místech:

  • 3.12. zahájíme „Punčovací roadshow“ v Karviné, u tradičního rozsvícení stromečku.
  • 7.12. a 8.12. se budeme účastnit vánočního jarmarku v Bruntále, kde naleznete náš stánek s punčem a tentokrát speciálně i s kávou.
  • A od 18. do 23.12. se vrátíme do Karviné, abychom vám zpříjemnili předvánoční čas a chvíle odpočinku.

Zastavte se za námi a sdílejte s námi pohodu adventního období! Naše punčovací stánky budou místem setkání, kde si můžete odpočinout a zahřát se při šálku voňavého punče.
A to není vše – „SPOLEK“ se již plně věnuje přípravám na další vzrušující projekt: lyžařský zájezd pro vysokoškoláky. Brzy vám přineseme více informací, ale už nyní můžeme říci, že to bude nezapomenutelný zážitek plný sportu a zábavy.

(členové projektu: Tereza Žílová, Anežka Terezie Holá, Jakub Sikora, Kryštof Konůpek)