Vítejte ve světě Uniface, kde umění a fantazie ožívají přímo na vaší kůži. Jsme kolektiv nadšených malířek tváří, který přináší radost a barvu na různé události a oslavy. Ať už plánujete oslavu narozenin vašeho dítěte, městskou slavnost, nebo třeba halloweenskou party, Uniface je připravený přidat to správné umělecké kouzlo na vaši akci.

Malířská Diversita

V Uniface máme tři zkušené malířky, ale jsme flexibilní a připravené rozšířit naši kapacitu dle potřeb naší klientely. Chceme, aby každý klient dostal přesně to, co potřebuje – ať už je to malý soukromý večírek nebo velkolepá veřejná událost.

Široké Spektrum Akcí

Naše portfolio zahrnuje širokou škálu událostí. Od místních slavností jako jsou Dny Karviné, přes mezinárodní eventy jako Dny NATO, až po sezónní oslavy jako karnevaly a Halloween. Uniface je synonymem pro kreativitu a zábavu, které přetvářejí jakoukoliv akci v nezapomenutelný zážitek.

Neustálá Inovace

Neusínáme na vavřínech – naše vášeň pro umění a inovace nás pohání vpřed. Neustále se zdokonalujeme, sledujeme nejnovější trendy a techniky v malování na tvář a snažíme se každou novou akci proměnit v ještě lepší zážitek než předtím.

Zavítejte k nám

Zveme vás, abyste se připojili k Uniface a prožili s námi den plný umění, smíchu a barvy. Ať už chcete ozvláštnit dětskou party nebo přidat vizuální wow-faktor vašemu festivalu, Uniface je tu, aby proměnil vaše vize v barevnou realitu.

(členové: Eva Suchánková, Eva Wiechećová, Natalia Szturc)